WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT BULLET-M2-HP Outdoor 2.4 GHz AP

UBNT BULLET M2, maliyet odaklı PtP veya PtMP linklerinizde ya da son kullanıcı odaklı kablosuz kapsama alanı projelerinizde yüksek performans ve kararlılık sağlamaktadır.
NOT: Bu ürün ile kullanacağınız anten ve PoE adaptörü ayrıca satın almanız gerekmektedir, Ek Ekipmanlar sekmesinden UBNT Bullet M2 ile uyumlu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Genel Bakış

UBNT Bullet M2 HP, 400Mhz işlemci, 32 MB RAM, 600Mw 2.4 GHz radyo kartı, dış mekan koşullarına dayanıklı muhafazası, kompakt tasarımı  ile Kamu veya özel kurumların son kullanıcı odaklı kablosuz ağ altyapı projelerinde ya da maliyet odaklı Noktadan Noktaya (PtP) veya Noktadan Çoklu Noktaya (PtMP) uygulamalarda kullanılabilen ürün, değiştirilebilir anten formu ile kablosuz yayınınızı projenizin ihtiyacına göre şekillendirmenize olanak sağlamaktadır. Son kullanıcı odaklı projelerde 60/80 aktif kullanıcının bağlantı ihtiyaçlarını karşılayabilirken, Noktadan Noktaya (PtP) uygulamalarda kullanılacak anten türüne ve projenin uygulanacağı noktaların fiziki koşullarına bağlı olarak değişmekle beraber 20+ KM uzeklığa kadar bağlantı kurabilmektedir.

Ürünün Teknik Dökümanları ve Yazılım Güncelleme bağlantısı için tıklayınız.

AirMAX Ve AirView Teknolojileri

"airMAX" teknolojisi Ubiquiti'ye özgü "TDMA" (Time Division Muliple Access) protokolüdür, bu protokol sayesinde her bir istemciye (Client/Station) Merkezde yayın yapan erişim noktası(Access Point) bir iletişim zamanı ayarlar, her bir cihaz için ayrı ayrı ayarlanan bu zaman dilimi kablosuz iletişimin üzerinde meydana gelebilecek darboğazı ortadan kaldırır ve kendi sınıfındaki tüm cihazlardan farklı olarak Bağlantı gecikmesi(Latency), Ağ verimliliği (Throughput) konusunda verimlilik herzaman en üst düzeyde tutulur. Akıllı QoS (Quality of service) özelliği Kablosuz ağınız üzerinde taşınan Ses ve görüntü paketlerine öncelik tanıyarak uzak mesafelerde yüksek bant genişliği sağlamaktadır.

UBNT airMAX ailesinin tüm ürünlerinde dahili olarak sunulan tescilli airView spketrum analiz programı sayesinde kurulum yaptığınız bölgedeki radyo frekansı kullanım durumunu gürültü ve kanal kirliliğini detaylı bir şekilde görüntüler. üç farklı türde raporlama imkanı sunan arayüz ,kullanılabilir frekanslar üzerindeki anlık ve belirli zaman aralıklarındaki yoğunluğu rapor edebilir ve bu frekans üzerindeki çıkış güü durumunu anlık olarak sunabilir. airView uygulaması ile kablosuz linkiniz için en ideal frekasns seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
İşlemci Atheros MIPS 24KC, 400 MHz
RAM/ROM 32 MB SDRAM, 8 MB Flash
Ethernet portu 1 adet 10/100 Ethernet Portu
Kablosuz serfitikasyonları FCC Part 15.247, IC RS210, CE
RoHS Uyumluluğu evet
Ölçüler 15.2 x 3.7 x 3.1 cm
Ağırlık 0.18 kg
Montaj Kiti Duvar ve Direk montaj kiti (kutu içeriğine dahildir)
Anten Bağlantı tipi 1 Adet N-MALE
Çalışma frekansı 2412-2462 MHz
En fazla güç tüketimi 7W
Adaptör 24v 0.5 A Passive PoE Adaptör
Çalışma sıcaklığı -40 | 80° C
Çalışma nem oranı 5 to 95% Yoğuşmasız
Çıkış gücü 28 dBm
Şok ve titreşim testleri ETSI300-019-1.4

UBNT BULLET-M2-HP Outdoor 2.4 GHz AP

UBNT airMAX serisi Ürünler için AP Mod Ayarı

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Tekrarlayıcı (Repeater) Ayarları

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Noktadan Noktaya (PtP) Mod Ayarları

UBNT AairMAX Serisi Ürünler İçin Router Mod Ayarı

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Yazılım Onarma İşlemi

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin PPPoE Client Ayarları

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Noktadan Noktaya (PtP) Mod Ayarları

Stokta Yok
#114
UBNT BULLET-M2-HP Outdoor 2.4 GHz AP
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL