WhatsApp
Tümünü kapat

Ubiquiti PicoStation M2 HP 2.4 Ghz AP

UBNT PicoStation M2 600 mW 2.4 Ghz radyo kartı ve kompakt boyutları iç mekan ve dış mekan uygulamalarda hesaplı ve yüksek performanslı bir çözüm sunmaktadır.

Genel Bakış

UBNT PicoStation M2 HP, 400Mhz isşlemci, 32 MB RAM, 600Mw 2.4 GHz radyo kartı, dış mekan koşullarına dayanıklı kasası, kompakt tasarımı  ile Kamu veya özel kurumların son kullanıcı odaklı kablosuz ağ altyapı projelerinde iç mekan veya dış mekan uygulamalarda 60/80 aktif kullanıcının bağlantı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Kutu içeriğinden çıkan 2 dBi anteni ile 500 Metre uzaklığa kadar kapsama alanı sağlayan ürün değiştirilebilir anten formu kablosuz yayınınızı projenizin ihtiyacına göre şekillendirmenize olanak sağlamaktadır.

AirMAX Ve AirView Teknolojileri

"airMAX" teknolojisi Ubiquiti'ye özgü "TDMA" (Time Division Muliple Access) protokolüdür, bu protokol sayesinde her bir istemciye (Client/Station) Merkezde yayın yapan erişim noktası(Access Point) bir iletişim zamanı ayarlar, her bir cihaz için ayrı ayrı ayarlanan bu zaman dilimi kablosuz iletişimin üzerinde meydana gelebilecek darboğazı ortadan kaldırır ve kendi sınıfındaki tüm cihazlardan farklı olarak Bağlantı gecikmesi(Latency), Ağ verimliliği (Throughput) konusunda verimlilik herzaman en üst düzeyde tutulur. Akıllı QoS (Quality of service) özelliği Kablosuz ağınız üzerinde taşınan Ses ve görüntü paketlerine öncelik tanıyarak uzak mesafelerde yüksek bant genişliği sağlamaktadır.

UBNT airMAX ailesinin tüm ürünlerinde dahili olarak sunulan tescilli airView spketrum analiz programı sayesinde kurulum yaptığınız bölgedeki radyo frekansı kullanım durumunu gürültü ve kanal kirliliğini detaylı bir şekilde görüntüler. üç farklı türde raporlama imkanı sunan arayüz ,kullanılabilir frekanslar üzerindeki anlık ve belirli zaman aralıklarındaki yoğunluğu rapor edebilir ve bu frekans üzerindeki çıkış güü durumunu anlık olarak sunabilir. airView uygulaması ile kablosuz linkiniz için en ideal frekasns seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürün Özellikleri
İşlemci Atheros MIPS 24KC, 400 MHz
RAM/ROM 32 MB SDRAM, 8 MB Flash
Ethernet portu 1 adet 10/100 Ethernet Portu
Kablosuz serfitikasyonları FCC Part 15.247, IC RS210, CE
RoHS Uyumluluğu evet
Ölçüler 136 x 20 x 39 mm
Ağırlık 0.1 kg
Montaj Kiti Duvar ve Direk montaj kiti (kutu içeriğine dahildir)
Anten Bağlantı tipi 1 adet  RP-SMA
Çalışma frekansı 2412-2462 MHz
En fazla güç tüketimi 8W
Adaptör 24v 0.5 A Passive PoE Adaptör
Çalışma sıcaklığı -20 | 70° C
Çalışma nem oranı 5 to 95% Yoğuşmasız
Çıkış gücü 28 dBm
Şok ve titreşim testleri ETSI300-019-1.4

Ubiquiti PicoStation M2 HP 2.4 Ghz AP

UBNT airMAX serisi Ürünler için AP Mod Ayarı

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Tekrarlayıcı (Repeater) Ayarları

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Noktadan Noktaya (PtP) Mod Ayarları

UBNT AairMAX Serisi Ürünler İçin Router Mod Ayarı

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Yazılım Onarma İşlemi

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin PPPoE Client Ayarları

UBNT airMAX Serisi Ürünler İçin Noktadan Noktaya (PtP) Mod Ayarları

Stokta Yok
#139
Ubiquiti PicoStation M2 HP 2.4 Ghz AP
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL