WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT AirMAX AM-V2G-Ti 2.4GHz 2x2 Mimo Sektör Anten

UBNT AirMAX AM-V2G-Ti 2.4GHz 2x2 Mimo Sektör Anten, Gelişmiş RF izolasyonu ve 60/90/120° ayarlanabilir anten açıları ile Son kullanıcı odaklı kablosuz altyapı uygulamalarda UBNT Rocket ürün Grubu, MikroTik NetMetal/NetBox/Basebox serisi ile kullanılabilir.

Genel Bakış

UBNT AirMax Titanium Sektör antenler; 2x2 Dual polarizasyonlu Mimo teknolojisi, enterferasyon izolasyonu sağlayan özel tasarımı 60° / 90° / 120° ayarlanabilir açı özelliği ile UBNT Rocket ürün ailesi kullanılan  Kablosuz uygulamalarda bütünleşik ve yüksek performanslı kullanım imkanı sunmak için tasarlanmıştır. UBNT Rocket ürün grubunun yanı sıra MikroTik NetMetal/NetBox/Basebox ürünleri gibi bir çok farklı marka ile kullanılabilen UBNT AirMAX AM-V2G-Ti, 60° / 90° / 120° ayarlanabilir açıya göre değişken olarak farklı anten kazançları sunmaktadır, dış ortam koşullarına karşı sağladığı yüksek mukavemeti, montaj ve kullanım kolaylığı sağlayan mekanik tasarımı ile özellikle sinyal kirliliği konusunda sorun yaşayan Kablosuz İnternet Servis Sağlayıcılarının (WISP) veya Son kullanıcı odaklı kablosuz ağ altyapılarının bağlantı ihtiyaçlarında yüksek performas ve stabilite sağlamaktadır. 

Cihaz Uyumluluk Listesi
Ubiquiti Networks UBNT Rocket M2,   UBNT Rocket M2 TI,    UBNT Unifi Outdoor +
MikroTiK* BaseBox 2*
RF Elements * StationBox Mikro, StationBox S, StationBox Carrier Class, RockShield
* UBNT AirMAX serisi antenler ile birlikte MikroTik Ürünleri kullanılacaksa; 1 adet StationBox Easy Bracket ve 2 adet Mikrotik ACRPSMA kablo alınmalıdır.
** UBNT AirMAX serisi antenler ile birlikte RF Elements Dış mekan kutular kullanılacaksa; 1 adet StationBox Easy Bracket  alınmalıdır.
Anten Açısına göre Kazanç değerleri
UBNT AirMAX AM-V2GTi 60° 90° 120°
17dBi 16dBi 15Dbi

uBNT AirMAX teknolojisine Özel tasarım

"airMAX" teknolojisi Ubiquiti'ye özgü "TDMA" (Time Division Muliple Access) protokolüdür, bu protokol sayesinde her bir istemciye (Client/Station) Merkezde yayın yapan erişim noktası(Access Point) bir iletişim zamanı ayarlar, her bir cihaz için ayrı ayrı ayarlanan bu zaman dilimi kablosuz iletişimin üzerinde meydana gelebilecek darboğazı ortadan kaldırır ve kendi sınıfındaki tüm cihazlardan farklı olarak Bağlantı gecikmesi(Latency), Ağ verimliliği (Throughput) konusunda verimlilik herzaman en üst düzeyde tutulur. Akıllı QoS (Quality of service) özelliği Kablosuz ağınız üzerinde taşınan Ses ve görüntü paketlerine öncelik tanıyarak uzak mesafelerde yüksek bant genişliği sağlamaktadır.

Anten karakteristiği

Anten Özellikleri
Model Model: AM-V2G-Ti
Ölçüler 773 x 372 x 120 mm
Ağırlık 6.40 kg 
Frekans Aralığı 2.3 - 2.6 GHz
Ayarlanabilir Açılar 60°/ 90°/ 120°
Açıya Göre Anten Kazancı 17 dBi @ 60° | 16 dBi @ 90° | 15 dBi @ 120°
VSWR 1.5:1
Rüzgar Direnci 125 MPH
Rüzgar Yükü 92 lbs @ 100 mph
Polarizasyon Dual Lineer
Çapraz Polarizasyon İzolasyonu 25 dB Min.
ETSI Detayları EN 302 326 DN2
Serfitikasyonlar CE, FCC, IC
Montaj Universal Direk Montaj kiti, RocketM Bracket, dış ortama dayanıklı RF kabloları (kutu içeriğine dahil edilmiştir.) 

UBNT AirMAX AM-V2G-Ti 2.4GHz 2x2 Mimo Sektör AntenUBNT AirMAX AM-V2G-Ti 2.4GHz 2x2 Mimo Sektör Anten
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL