WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP Telefon

UBNT UniFi VOIP ürün ailesinin orta seviye ürünüdür. UVP-PRO modelinin öne çıkan özellikleri arasında ise 5" Yüksek çözünürlüklü, çoklu dokunmatik destekleyen renkli ekranı, HD Kamera, Bluetooth, Wireless, Android işletim sistemi, Yüksek kaliteli ve aslına uygun ses kalitesi bulunuyor.

Genel Bakış

Ubiquiti tarafından UniFi Kurumsal ağ altyapı sistemlerinin bir üyesi olarak geliştirilen UBNT UniFi VOIP Masaüstü Akıllı Telefonlar; göz alıcı, yüksek çözünürlüklü, ve çoklu dokunma desteği sunan 5" ekranı, modern tasarımı, güncel haberleşme, organizasyon ve iş geliştirme altyapıları ile tasarlanmıştır. İşletim sistemi olarak Android platformundan gücünü alan UniFi VOIP ürün grubu, yeni nesil iletişim altyapılarını Kurumsal ağlar için standart hale getiriyor.

Android işletim sisteminin sunduğu özgürlüklerden sonuna kadar yararlanan UniFi VOIP ürün grubu sayesinde favori uygulamalarınızı indirip yükleyebilir, multimedya içeriklere erişebilir, internette gezinebilir, Google hizmetlerinde bulunan içeriklerinize ulaşabilir, telefonunuzu kendinize has bir biçimde özelleştirebilirsiniz.

UBNT UniFi VOIP Model Karşılaştırma tablosu

Model UVP UVP-Pro UVP-Executive
Ekran 5" Dokunmatik Ekran 5" Dokunmatik Ekran 7" Dokunmatik Ekran
Kamera Yok Var Var
Bluetooth Yok Var Var
WiFi Yok Var Var
Ses Mono Mono Stereo

UBNT UniFi VOIP UVP-PRO

Neredeyse tüm PBX platformları ile problemsiz bir biçimde kullanılabilen UBNT UniFi VOIP UVP-PRO modeli, UBNT UniFi VOIP ürün ailesinin orta seviye ürünüdür.

UVP-PRO modelinin öne çıkan özellikleri arasında ise 5" Yüksek çözünürlüklü, çoklu dokunmatik destekleyen renkli ekranı, 802.11a/b/g/n Wireless Kart, Bluetooth 4.0, Android işletim sistemi, Yüksek kaliteli ve aslına uygun ses kalitesi bulunuyor.  Özel bir aksesuar zorunluluğu bulunmayan üründe Herhangi bir Bluetooth kulaklığı veya Cep telefonlarınızda kullandığınız standart kulaklığınızı kullanabilirsiniz.

Tak&Kullan montaj kolaylığı sayesinde hızlıca devreye alınabilen ürün, 802.3af PoE standardını destekleyen herhangi bir PoE Switch kullanılabilir veya 48V Gigabit PoE adaptör ile enerji beslemesi yapılabilir. Ayrıca UBNT UniFi Ürün ailesinin ortak yazılımı olan UniFi Controller ile ağ üzerindeki tüm telefonlarınızı ve diğer UniFi ürünlerinizi tek bir ekrandan takip edebilir ve yönetebilirsiniz.


Teknik Özellikler
Ölçüler 166 x 140 x 182.5 mm (6.50 x 5.50 x 7.19")
Ağırlık 1.10 kg (2.43 lbs)
Ekran 5" (Diagonal), 640 x 960, 231 ppi, Multi-Touch, Full Color
Kamera 1.0 MP (HD720p)
LED GÜÇ ve Boot Belirteci :Parlayan
Ahize Dynamic Receiver 32 ohm/101 dB/30mW Microphone Omni‑Directional/-36 dB/2.2K ohm
Yankı Engelleme DSP Removing Ambient Noise and Acoustic Echo
Güç Girişi PoE 802.3.af (13W)
Eller-Serbest Hoparlör Mono 2.6W 
Eller Serbest Mikrofon Omnidirectional/SNR 61 ± 5 dB/Sensitivity -38 ± 3 dB Analog Silicon Microphone
Bağlantı Arayüzleri 2 Adet 10/100/1000 Ethernet Portu | 1 Adet USB 2.0 microUSB Portu | Bluetooth 4.0 | Wifi 802.11 a/b/g/n 
Kulaklık desteği 3.5 mm Audio Jack 270mW CTIA (LRGM)
Aksesuar Algılama Özelliği Ses Arttırma /Kısma butonları
İşlemci Dual-Core Cortex A9, 1.2 GHz
Depolama 4 GB (Shared with Other Applications)
RAM 1 GB
Yazılım
İşletim Sistemi Android KitKat 4.4.2
Ses Kodekleri G.722/Speex/iLBC/PCMU/PCMA/GSM
Haberleşme Yazılımı UniFi Phone App
Yönetim Özellikleri Oto-Provizyon
Protokoller SIP/SDP/RTP/RTCP/VLAN/DHCP


UBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP TelefonUBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP TelefonUBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP TelefonUBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP TelefonUBNT UniFi VOIP UVP-PRO Android IP Telefon

UBNT UniFi VOIP Harici IP Santral Ayarları ve Genel Bakış

0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL