WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT airFiber NxN 8x8 Multiplexer

UBNT airFiber NxN 8x8 Mimo Multiplexer, PTP link bağlantınızda ilave anten kullanımına ihtiyaç duymadan 4 kata kadar performans kazanımı sunarken, noktadan noktaya data bağlantılarınızı güvence altına almanızı kolaylaştırmaktadır.

Genel Bakış

UBNT airFiber NxN ölçeklendirilebilir multiplexer, birden fazla UBNT airFiber 5X cihazı tek bir DISH anten üzerinde toplayarak link kalitenizi kullanılan cihaz sayısına göre değişmekle beraber, %400 oranına kadar arttırarak Gigabit hızında bant genişliği sağlarken, noktadan noktaya haberleşme altyapınızı yedekli (redundant) çalışacak şekilde güvence altına almanızı sağlayıp, Yüksek verimlilikte gürültü kirliliğine karşı bağışıklık sunmaktadır.

UBNT airMAX DISH antenlerin tamamı ile uyumlu olan airFiber NXN, 4x4 Mimo ve 8x8 Mimo olmak üzere iki farklı model ile ilave bağlantı adaptörleri veya montaj kitlerine ihtiyaç duyulmadan hızlıca uygulanabilmekte, yenilikçi tasarımı sayesinde montaj alanından ve zamandan tasarruf ettirerek kablosuz kabğlantı hızınızı yedekleme opsiyonu ile yükseltme imkanı sağlamaktadır.

NOT : UBNT airFiber NxN multiplexer, birden fazla airFiber X ürününü tek bir anten üzerinde kullanabilme imkanı sağlayan pasif bir birleştirici olarak kullanılır, Load Balancing, link aggregation, bonding vb. özelliklerin gerçekleştirilmesi için bu özellklere sahip UBNT EdgePoint, EdgeSwitch, EdgeRouter veya  MiroTik RouterBoard ürünleri kullanılmalıdır.

airFiber NxN Ve EdgePoint, Mükemmel ikili 

EdgeMAX platformunun yeni üyesi olan Edgepoint ürünleri; Kablosuz internet servis sağlayıcıları (WISP), MOBESE altyapıları, ve benzer baz istasyon altyapısına sahip uygulamalara özel olarak tasarlanmıştır.EdgeMAX platformunun yönlendirme (Routing) özellikleri, Fiber ana taşıyıcı (Backhaul), Çok yönlü Güç besleme yetenekleri ile donatılmış EdgePoint ürün grubu; EP-R6, EP-R8, EP-S16 olmak üzere 3 farklı model ile sunulmaktadır. EP-R6 ve EP-R8 modelleri Layer 3 Router olarak kullanılabilirken EP-S16 modeli Layer 2 Switch özelliklerinin yanısıra Layer-3 Protokolünün bazı özelliklerini de desteklemektedir.

Gelişmiş Uygulama çeşitliliği, Bütünleşik Tasarım, Sağlam Donanım, ve Çok yönlü güç seçenekleri

EdgePoint, ürün grubunun tamamında sunulan FiberProtect özelliği ile; saha kurulumlarında karşılaşılan elektrostatik boşalma (ESD) ve elektromanyetik girişim (EMI) problemlerini önemli ölçüde azaltırken, fiziksel data bağlantılarınızdaki enterferasyonun önüne geçerek data bağlantınızdaki sinyal bütünlüğünü korur ve uzun mesafe data kablolama konusunda fiber teknolojinin olanaklarından yararlanmanızı sağlamaktadır.

UBNT EdgePoint ürün grubu, EP-R6 ve EP-R8 modelinde sunulan gelişmiş yönlendirme (Routing) altyapısı ile kablosuz bağlantılarınızın Yük dengeleme (Load Balancing), ve Hat yedekleme (Failover) gibi ihtiyaçlarına stabil ve performanslı bir çözüm üretirken, EP-S16 modelinde ise Layer 2 bağlantı kümelemesi ( link aggregation) ile diğer EdgePoint ürünleri ile benzer performans ve stabilite sunmaktadır.

Rüzgar, yağmur, kar gibi zorlu hava koşullarına dayanlıklı olacak sekilde üretilmiş muhafazası ile bütünleşik bir tasarım anlayışı sunan UBNT EdgePoint ürün grubu, bu tasarım anlayışı sayesinde projelerinizi pahalı dış mekan kabin masraflarından kurtarırken, sunulan kablo yötetim çözümleri sayesinde düzenli bir kurulum gerçekleştirmenize olanak sağlayarak kurulum ve kurulum sonrası bakım sürelerinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

İki farklı güç besleme alternatifi sunan UBNT EdgePoint ürün grubu doğrudan DC elektrik bağlantısı ile veya PoE olarak da çalıştırılabilmektedir. EP-R6 modelinde 5 adet Gigabit ethernet portundan 24V 0.7A Pasif PoE çıkışı elde edilebilirken, EP-R8 modelinde 2 Gigabit Ethernet Portu 24V 1A PoE veya 54V 1 A PoE çıkış için, 5 adet Ethernet portu 24V 0.7 A PoE çıkışı için ayrılmıştır. 5 EP-S16 modelinde ise 2 Gigabit Ethernet Portu 24V 1A PoE veya 54V 1 A PoE girişi veya çıkış için, 12 adet Gigabit ethernet portu 24V 0.7 A PoE çıkışı için ayrılmıştır.

UBNT airFiber NxN 8x8 MultiplexerUBNT airFiber NxN 8x8 Multiplexer
Stokta Yok
#593
UBNT airFiber NxN 8x8 MultiplexerUBNT airFiber NxN 8x8 Multiplexer
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL