WhatsApp
Tümünü kapat

RF Elements UltraDISH TP 380 DISH Anten

RF Elements UltraDISH TP 380 DISH Anten, 24dBi anten kazancı, 8° dar açışısı ve anten ile cihaz arasınya yaşanan kablo kaynaklı verimlilik kayıplarını gideren twistport bağlantı desteği ile noktadan noktaya uygulamalarda 20+KM uzaklığa kadar Kablosuz bağlantı ve esnek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Genel Bakış

RF Elements UltraDISH Tiwst Port Anten, simetrik radyo frekans ışınımı, endüstri standartlarını değiştiren TwistPort Adaptör desteği ile noktadan noktaya uygulamalarda kullanılan standart DISH anten teknolojisinin en kritik ve zayıf noktalarının dezavantajlarını gidermektedir. Geleneksel DISH antenlerin ürettiği oldukça geniş fakat düz radyo ışınımı istenmeyen yan frekans salınımı, frekans kirliliğine karşı düşük bağışıklık, Ortak alan enterferasyonu  gibi problemlere sebep olmaktadır. RF Elements UltraDISH TP 380 DISH Anten, 24dBi anten kazancı, 8° dar açışıs ile noktadan noktaya uygullamalarda 20+KM uzaklığa kadar Kablosuz bağlantı ve esnek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.                                                                                                                                                                      

RF Elements TwistPort adaptörler, Popüler Harici anten destekli UBNT, MikroTik ve Cambium Networks ürünlerinde kullanılmak üzere Düşük RF kaybı, ölçeklendirilebilir ağ atyapıları oluşturma kolay kurulum, kurulum sonrası bakım ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Ubiquiti Networks markasının Rocket M5, Rocket M5 AC-Lite, Rocket 5AC-PTP / PtMP, R5AC-PRISM ürünleri ve MikroTik  markasının RouterBoard RB91x, RB92x, RB71x, RB41x kartları  ile yenilikçi ve kolay bir entegrasyon sunan TwistPort Shielded adaptörler lokasyonuzun verimliliğini arttırırken, düşük radyo frekans emisyonu ile verimli bir izolasyon imkanı sağlamaktadır.

Esnek Ortak Alan İmkanı Ve Mükemmel Ölçeklendirme

Simetrik Sektör Anten tasarımı, doğal olarak yan salınımları yok eder ve bölgedeki enterferasyondan en az seviyede etkilenir. Bu özellik istenmeyen RF sinyalleri ile uğraşı, ilave yansıtıcıları ve izolasyon ekipmanı kullanımını ortadan kaldırmaktadır. Bu sebeple  yüksek kullanıcı yoğunluğu bulunan baz noktalarında kolay kurulum ve hareket imkanı sunar.

Simetrik Horn Sektör antenler, ortak nokta planlama altyapısına ölçeklendirilebilir bir planlama imkânı sunarak altyapı planlama standartlarını yeniden tanımlamaktadır. 30° den 90° Aralığa kadar uzanan geniş bir yelpazede sunulan RF Elements Simetrik Horn antenler standart ağ tasarımlarının zorunluluklarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca benzersiz RF ışınımı ve ortak alan kullanım senaryolarında sağladığı izolasyon ve eksiksiz kapsama alanı ile geleneksel sektör antenlere göre daha fazla verim sağlamaktadır. Ortak alan planlamasında sol üst resimde de görüleceği üzere sektör antenin baktığı cephenin ihtiyaçlarını karşılayacak asimetrik kapsama alanı oluşturmak için geniş çeşitlilik sunan Simetrikal Horn Antenler kurulan yayın noktası üzerinde daha az yer işgal etmektedir.


Teknik Detaylar
Anten Bağlantısı TwistPort™ - Quick Locking Waveguide Port 
Anten Tipi Parabolic Dish
Materyaller UV Resistant ABS Plastic, Polycarbonate, Polypropylene, Aluminium, Stainless Steel
Dış mekan dayanım standardı IP65
Çalışma Sıcaklık Değerleri -40 to +60 °C 
Rizgar Direnci 160 km/hour
Ağırlık 2.9 Kg / 6.4 lbs
Ölçüler Retail Box: 46.5 x 43 x 12 cm
Performans Değerleri
Genel Anten Kazancı 24 dBi
Azimuth Beam Width -3 dB H 12° / V 12° 
Elevation Beam Width -3 dB H 12° / V 12° 
Azimuth Beam Width -6 dB H 8° / V 8° 
Elevation Beam Width -6 dB H 8° / V 8°
Front-to-Back Ratio 24 dB

RF Elements UltraDISH TP 380 DISH AntenRF Elements UltraDISH TP 380 DISH AntenRF Elements UltraDISH TP 380 DISH Anten
Stokta Yok
#612
RF Elements UltraDISH TP 380 DISH AntenRF Elements UltraDISH TP 380 DISH AntenRF Elements UltraDISH TP 380 DISH Anten
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL