WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UniFi Security Gateway Router

UBNT UniFi Kurumsal Ürün ailesinin bir parçası olarak tasarlanmış UBNT UniFi Security Gateway Güvenlik duvarları (Firewall), kurumsal ağ güvenlk teknolojilierini sezgisel kullanım anlayışı ön planda tutlarak geliştirilen UBNT UniFi Controler yazılımı ile birleştirerek, çoklu cihaz yönetimi ve takibini tüm detayları ile tek bir ortak noktadan kontrol etme imkanı sağlamaktadır. 

UBNT UniFi Security Gateway ürün grubunun, orta ölçekli kurumsal ağ ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış UBNT UniFi USG modeli ,VLAN arayüzleri, Static Routes ve OSPF, RIP, BGP gibi yönlendirme protokolleri, Güvenlik Duvarı ilkeleri(Firewall Policies), NAT kuralları, DHCP Servisleri, QoS, IPv6, DPI (Deep Packet Inspection), Ağ yönetimi ve izleme araçları gibi gelişmiş özellikleri halihazırda sunmaktadır. UniFi Contoller üzerinden sununlan grafik ara yüz haricinde tecrübeli ağ yöneticileri için SSH veya Telnet üzerinden erişip Linux araçları ve Kabuk komutları ile yönetebilecekleri CLI tabanlı yönetim arayüz alternatifi de bulunmaktadır. .

UBNT UniFi USG, 64bit Mimariye sahip çift çekirdekli 500MHz işlemci, 512 MB DDR2 RAM, 2GB NAND Flash belleği, 3 adet Gigabit ethernet portu, 1 adet Konsol bağlantı portu ve UniFi Contoller üzerinden yönetim desteği ile 200 aktif kullanıcıya sahip ağ yapılarının yönetim ihtiyaçlarını başarı ile sağlamaktadır. UBNT UniFi USG, Bu güçlü teknik donanımın avantajları sayesinde 1.000.000pps (Saniye başına 1 Milyon Paket taşıma kapasitesi) ve %99 aktif çalışma(Uptime) performası sağlarken, Debian sistem mimrarisi üzerine kurulmuş işletim sistemi tamamen özelleştirilebilir ve özgür bir altyapı imkanı sunmakta. 

Özelleştirme başlığından örnek vermek gerekirse, UBNT UniFi USG üzerine kuracağınız linux platformları için geliştirilen açık kaynaklı reklam engelleme (Ad-Blocking) uygulaması ile ağ üzerinde internete çıkan tüm cihazlarınızda reklamları tamamen engelleyebilirsiniz veya  yükleyebileceğiniz TinyProxy, SquidGuard vb. uygulamalar ile yerel ağ üzerindeki filtreleme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

UBNT UniFi Merkezi Kontrol Arayüzü

Elverişli bir ağ yönetimi için tasarlanan UBNT UniFi Merkezi Kontrol Arayüzü, ağ yöneticilerine UBNT Unifi Switch’lerin yanı sıra UniFi ürün ailesinin diğer üyeleri olan UniFi Kablosuz Cihazları, UniFi VoIP telefonları ve UniFi Router’ları tek bir merkezi yönetim ara yüzünden herhangi bir lisans ücreti talep etmeden yönetme imkânı sağlamaktadır.

Bulut tabanlı kullanım senaryoları için geliştirilen UBNT UniFi Merkezi kontrol yazılımı ile yerel ağınızda veya farklı ağ yapılarındaki tüm UniFi ürünlerini ilgi durumlarına göre gruplandırarak çoklu ağ noktası yönetim ve takip ihtiyaçlarınızı tek bir ekrandan karşılayabilirsiniz.


teknik Özellikler
Ölçüler 135 x 135 x 28.3 mm (5.32 x 5.32 x 1.11")
Ağırlık 366 g (12.9 oz)
En fazla güç tüketimi 7W 
Güç kaynağı 12VDC, 1A Adaptörü (Kutu içeriğinde bulanmaktadır)
Güç girişi 9 to 24VDC desteklenen voltaj aralığı
LED'ler Durum, Güç, Hız/Bağlantı/Aktivite
Bağlantı arayüzleri (1) RJ45 Seri Port (3) 10/100/1000 Ethernet Portu
Layer 3 Yönlendirme performansı 1,000,000 pps,3 Gbps (Line Rate)
İşlemci Dual-Core 500 MHz, MIPS64 Paket işleme için Donanımsal Hızlandırma desteği
Sistem Belleği 512 MB DDR2 RAM
Dahili Depolama 2GB
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC
Çalışma sıcaklığı -10 to 45° C
Nem dayanımı 10 to 90% (Yoğuşmasız)

UBNT UniFi Security Gateway RouterUBNT UniFi Security Gateway RouterUBNT UniFi Security Gateway Router
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL