WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UF-MM-10G SFP+ Modül

10G, 850nm, dual LC bağlantı tipli Multi mod SFP+ modül 300M uzaklığa kadar kullanılabilir. Paket içeriğinde 2 adet SFP modül Bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 850nm
RX Dalgaboyu 850nm
Data Hızı 10Gbps SFP+
Kabo Mesafesi 300 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

0,00 TL KDV DAHİL