WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UF-SM-1G-S SFP Modül

1,25G, BiDi, LC bağlantı tipli Single mod SFP modül 3KM uzaklığa kadar kullanılabilir. Mavi renkli SFP Modül 1310nm, Sarı renkli SFP modül 1550nm. Paket içeriğinde 2 adet sfp modül bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Desteklenen Tür Single-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(1)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu Mavi 1310nm Sarı 1550nm
RX Dalgaboyu Mavi 1550nm Sarı 1310nm
Data Hızı 1.25Gbps SFP
Kabo Mesafesi 3km
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

Stokta Yok
#654
UBNT UF-SM-1G-S SFP Modül
0,00 TL KDV DAHİL