WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UF-SM-10G SFP+ Modül

10G, 1310nm Dual LC bağlantı tipli Single mod SFP+ modül 10KM uzaklığa kadar kullanılabilir. Paket içeriğinde 2 adet SFP modül Bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 1310nm
RX Dalgaboyu 1310nm
Data Hızı 10Gbps SFP+
Kabo Mesafesi 10 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

Stokta Yok
#655
UBNT UF-SM-10G SFP+ Modül
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL