WhatsApp
Tümünü kapat

MikroTiK için Hotel Otomasyon Programı Modülü

Oteller, okullar, yurtlar için uygun maliyetli, Check-In&Check-Out işlemi ardından otomatik kullanıcı ekleme yapan, kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duymadan tam otomatik çalışan entegrasyon modülü.
Yazılımımız için yıllık lisans talebi veya, veritabanı devri vb güncelleme ya da değişiklik hizmeti ihtiyaçlarınız için ek ücret talep edilmez, Kullanıcı hatası kaynaklı, baştan yapılması gereken kurulumlar ve programın kurulu olduğu bilgisayarın değiştirilmesi gibi ihtiyaçlarınızda 30$+KDV'lik servis ücreti talep edilir.

MikroTik otel otomasyon program modülümüz, piyasada bulunan tüm otel otomasyon uygulamaları ile uyumlu çalışacak biçimde, Sql view sorgusu veya XML üzerinden mevcut konaklama bilgisini okuyarak Mikrotik Router ile birlikte kurulan Hotspot sistemlerinde İnternet kullanımı için otomatik hesap oluşturabiliyor. Program, hiç bir kullanıcı müdahalesi gerekmeden, Windows işletim sisteminin "Internet Information Service" hizmetinden yararlanarak tam otomatik biçimde çalışmaktadır.

Kullanıcı ekleme işlemi, mevcut konaklayan kişi kayıtlarını 1 dakikalık aralıklar ile kontrol ederek Kullanıcı adını TC Kimlik numarası veya Pasaport numarası, şifresini ise oda numarası olarak kullanılacak biçimde MikroTik içerisine ekler, dilerseniz şifre kısmını kaldırmak sureti ile kullanıcıların sadece TC Kimlik numarası veya Pasaport numarası ile girişini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı silme işleminde ise, mevcut konaklayan kişi listesi ve daha önceden MikroTik içerisine eklenen kayıtlar 30 dakikalık (isteğe göre bu süre uzatılabilir veya kısaltılabilir) aralıklar ile kontrol edilir, ve artık konaklama listesinde bulunmayan kullanıcılar MikroTik’ten silinir.

Programımızda otomatik kullanıcı ekleme fonksiyonları dışında, Restaurant, Plaj gibi konaklayan kişilerin haricindeki müşterilerinize hizmet verebileceğiniz SMS tabanlı self kullanıcı oluşturma eklentisi, veya ücretli ve personel kontrolünde internet satışı yapılmak istenen kısımlarda barkod yazıcı üzerinden çıktı alarak internet hizmeti sağlayabileceğiniz ek özelliklerde bulunmaktadır, bu ek özellikler, özellik başına 50USD+ KDV’lik fiyat farkı ile aktif hale getirilebilir.

Not: Alınacak olan view'ları veya xml'leri bazı programlarcılar ücretli olarak vermektedir, bu detayı lütfen hotel programınızın desteğini veren firma ile görüşüp otele o şekilde bilgi veriniz.

sistem Gereksinimleri
 Donanım En az Dual Core işlemci, 4 GB Ram, 1 GB Depolama Alanı
İşletim sistemi Windows 7 Professional ve üzeri (IIS Yönetim hizmetlerinin aktif edilebileceği bir windows sürümü kullanılmalı)
İlave yazılımlar Net framework 4 ve üzeri, SQL Server, 2005 ve üzeri, SQL server management Studio Express, Chromium tabanlı herhangi bir web tarayıcı, Notepad++ veya türevi editör


 

MikroTiK için Hotel Otomasyon Programı Modülü
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL