AirBridge Lan-Röle Kontrol Ünitesi V3

Ev ve Endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanabileceğiniz gelişmiş stabil çalışan ekonomik çözümler için Network bağlantılı Lan Röle Kontrol cihazı cihaz GET/POST yöntemini ve SNMP kodlarını desteklemektedir bunlar aracılığı ile cihaz için Delphi, VB.net veya PHP de program yazıp cihazın kaynaklarını kontrol edebilir veya rölelerini açıp kapayabilirisiniz
Ürün Özellikleri:
#696
₺2862.0 ($85.0) + kdv
Ürün Kodu: NCTRL-V3
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
 • Ücretsiz sevkiyat
  $500 üzeri alımlar için
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler

    LAN CONTROLLER, ağ çözümlerinde uzun zamandır eksikliği hissedilen basit fakat yeniklikçi bir cihazdır, dahili Web arayüzü ile kontrol edilen bu küçük devre kartı üzerinde; çeşitli sensörleri bağlayarak okuma yapabilir, 6 farklı çıkışı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

    LAN Controller’ ın Öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak;  Etkinlik yapılandırma özelliği sayesinde belirlediğiniz koşullar meydana geldiği zaman farklı eylemleri gerçekleştirebildiğiniz senaryolar oluşturabilirsiniz. Örneğin Cihaz üzerinde bağlayacağınız sıcaklık sensörü, belirlediğiniz sınır altında veya üstünde bir ölçüm yaparsa, eşleştirdiğiniz çıkış üzerinde bağlı olan Klimayı otomatik olarak açabilir veya kapatabilirsiniz. Zamanlanmış Görevler sayesinde Belirlediğiniz zamanda veya zaman aralıklarında  cihaz üzerindeki çıkışların durumunu değiştirebilir, PWM Çıkış desteği ile Örneğin çıkışın bağlı olduğu Elektrik Motorunun hızı, bağlı olduğu ışığın parlaklığı gibi ölçeklendirilebilir ekipmanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca iki farklı LAN Controller’ ı yerel ağ üzerinde veya internet üzerinden eşleştirerek A ve B noktası arasında kuru kontak iletimi yapabilir veya A noktasında bağlı olan sensörlerin okuduğu değişiklikleri B noktasındaki LAN Controller’ in rölelerini otomatik olarak açıp kapatacak şekilde programlayabilirsiniz. 5 adet IP adresine kadar destek veren PING Watchdog özelliği ile tanımladığınız ip adreslerinin çevrimdışı olması durumunda rölelerinizi tetikleyebilirsiniz. son olarak LAN Controller üzerinde uyguladığınız kullanım senaryolarında meydana gelen hareketleri E-Posta yolu ile alabileceğiniz rapor özelliği de cihaz üzerindeki dahili web arayüzü ile sunulmakta.

 28V DC Adaptör veya PoE besleme ile çalıştırabildiğiniz LAN Controller' ın kullanım alanları arasında ISP Firmaları, Evler, Çiftlikler, Tarlalar gibi otomasyon çözümlerinin ihtiyaç duyulduğu yapılar bulunmakta. LAN Controller'in farklı kullanım alanlarına göre derlenmiş sürekli güncellenen 2 farklı yazılım versiyonu bulunuyor; Cihaz yazılımının V2.xx sürümleri ISP çözümleri için özelleştirilmiş ana kontrol paneline ilave olarak Watchdog özelliği ile birlikte sunuluyor, Ev Otomasyon senaryoları için geliştirilen V3.xx sürümlerinde ise Watchdog özelliği bulunmamakta fakat, DHT22 nem sensörü, tek kablodan 6 farklı noktanın sıcaklık ve nem okuması desteği, mantıksal (Dijital) girişler için iki durumlu(Açık/Kapalı) anahtar desteği  ile, Dijital çıkışlı duman, hareket, su, akım vb. sensörlerden okuma desteği sunmakta. LAN Controller, belirlenmiş zamana göre, duruma göre ve web arayüzü üzerinden yönetim/data okuma alternatiflerinin yanısıra SNMP ve GET/POST desteği de sunmaktadır, bu alternatifler aracılığı içe Delphi, vb.net, PHP gibi programlama dilleri ile cihaz yönetimi için projenize özel yönetim uygulamaları hazırlayabilirsiniz. 


Örnek Kullanım Senaryoları

İnternet Servis Sağlayıcıları

-  TCP/IP bağlantıları için PING Watchdog desteği ile Röle kontrolü
-  Sistem odalarında sıcaklık, besleme gerilimi, Hareket sensörü vb. ekipmanlarla ortam denetleme
-  Dış mekan kullanım senaryolarında hava durumu raporu

Ev otomasyon

Ev ısıtma, soğutma sistemlerinin kontrolü (otomatik veya uzaktan)
Uzaktan, belirlenen zaman aralığına veya olaya göre ev aydınlatma sisteminin açılıp kapatılması
Sulama Kontrolü (otomatik veya uzaktan)
Güneş Enerji sistemleri için sıcaklık ve basınç kontrolü
Isı pompası ölçümleri
E-Posta ile Elektrik şebekesi ve şebeke yedeği arası geçiş izlemesi

Yenilenebilir Enerji

Güneş Pillerinin Ölçümü
Rüzgar tribünlerinin Ölçümü
Şarj Edilen Bataryaların/Akülerin Ölçümü
Güç tüketim Ölçümü

Tarım

Sulama sistemleri
su kuyu kontrol sistemleri
Hayvan besleme işlemi otomasyonu

Basit Özellikler

5 Adet Analog Giriş : Voltaj, Sıcaklık, Akım, vb. ölçümler için
1 Adet dijital giriş ( 1 Kablo ile 4 veya 6 sıcaklık veya nem sensörü okuma desteği)
1 Adet Röle Çıkışı (NO, NC, C)
1 Adet transistör çıkışı ( En fazla 1 A)
Röle veya transistörler için 4 adet çıkış
2,6 KHz - 4 MHz arası PWM çıkışı
Dahili Besleme gerilimi ve sıcaklık sensörü
Ters polarizasyon koruması

Teknik Özellikler

8-28 V Voltaj Beslemesi
En fazla güç tüketimi 1Watt
Pasif PoE desteği
10 Mbit ethernet portu
-20 +85 Derece Çalışma sıcaklığı
 Ölçüleri : 60x68mm 
50gr Ağırlık

Ürün Hakkında Yorum Yaz

 • Üretsiz Kargo
  500$ üzeri
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler