UBNT UF-MM-10G SFP+ Modül

UBNT UF-MM-10G SFP+, 10G, 850nm, dual LC bağlantı tipli Multi mod SFP+ modül 300M uzaklığa kadar kullanılabilir. Paket içeriğinde 2 adet SFP modül Bulunmaktadır.
Ürün Özellikleri:
#653
₺371.5 ($43.2) + kdv
Ürün Kodu: UF-MM-10G-SFP
Stok Durumu:
Stok Uygun
Stok Miktar:
Stokta kalan son 1 ürün
Marka
Uyumlu Ürünler
  • Ücretsiz sevkiyat
    $200 üzeri alımlar için
  • Destek
    Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
  • 100% Güvenli
    3D Güvenli Ödeme
  • Özel Projelerinize
    Özel Teklifler

Teknik Özellikler

Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 850nm
RX Dalgaboyu 850nm
Data Hızı 10Gbps SFP+
Kabo Mesafesi 300 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 

Teknik Özellikler

Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 850nm
RX Dalgaboyu 850nm
Data Hızı 10Gbps SFP+
Kabo Mesafesi 300 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 


Ürün Hakkında Yorum Yaz

  • Üretsiz Kargo
    500$ üzeri
  • Destek
    Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
  • 100% Güvenli
    3D Güvenli Ödeme
  • Özel Projelerinize
    Özel Teklifler