UBNT UF-MM-1G SFP Modül

UBNT UF-MM-1G SFP, 1,25G, 850nm, dual LC bağlantı tipli Multi mod SFP modül 550M uzaklığa kadar kullanılabilir. Paket içeriğinde 2 adet SFP Modül bulunmaktadır.
Ürün Özellikleri:
#652
₺162.5 ($18.9) + kdv
Ürün Kodu: UF-MM-1G-SFP
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
  • Ücretsiz sevkiyat
    $200 üzeri alımlar için
  • Destek
    Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
  • 100% Güvenli
    3D Güvenli Ödeme
  • Özel Projelerinize
    Özel Teklifler

Teknik Özellikler

Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 850nm
RX Dalgaboyu 850nm
Data Hızı 1.25Gbps SFP
Kabo Mesafesi 550 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 

Teknik Özellikler

Desteklenen Tür Multi-Mod Fiber
Konnektör tipi LC(2)
BiDi Yok
TX Dalgaboyu 850nm
RX Dalgaboyu 850nm
Data Hızı 1.25Gbps SFP
Kabo Mesafesi 550 m
Paket Seçenekleri 2 li Paket 

 


Ürün Hakkında Yorum Yaz

  • Üretsiz Kargo
    500$ üzeri
  • Destek
    Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
  • 100% Güvenli
    3D Güvenli Ödeme
  • Özel Projelerinize
    Özel Teklifler