WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT AirMAX AMO-5G13 13dBi 360°2x2 Mimo 5 GHz Omni Anten

UBNT AirMAX AMO-5G13 13dBi 360° 2x2 Mimo 5GHz Omni anten, Noktadan Çoklu noktaya uygulamalarda UBNT Rocket ürün Grubu, MikroTik NetMetal/NetBox/Basebox serisi ile kullanılabilir.

Genel Bekış

UBNT AirMax Serisi Omni antenler, 2x2 Dual polarizasyonlu Mimo teknolojisi ile UBNT Rocket ürün ailesi kullanılan  Kablosuz uygulamalarda bütünleşik ve yüksek performanslı kullanım imkanı sunmak için tasarlanmıştır. UBNT Rocket ürün grubunun yanı sıra MikroTik NetMetal/NetBox/Basebox ürünleri gibi bir çok farkıl marka ile kullanılabilen UBNT AirMAX 5G13, 13dBi anten kazancı, 360° kapsama alanı, dış ortam koşullarına karşı sağladığı yüksek mukavemeti, montaj ve kullanım kolaylığı sağlayan mekanik tasarımı ile Kablosuz İnternet Servis Sağlayıcılarının (WISP), MOBESE veya Noktadan Çoklu Noktaya haberleşme ihtiyacı bulunan özel projelerin 5+KM uzaklığa kadar olan bağlantı ihtiyaçlarında yüksek performas ve stabilite sağlamaktadır. 

Cihaz Uyumluluk Listesi
Ubiquiti Networks UBNT Rocket M5,   UBNT Rocket M5 TI,    UBNT Rocket AC PTMP
MikroTiK* BaseBox5, NetBox 5 AC, Netmetal *
RF Elements * StationBox Mikro, StationBox S, StationBox Carrier Class, RockShield

 

* UBNT AirMAX serisi antenler ile birlikte MikroTik Ürünleri kullanılacaksa; 1 adet StationBox Easy Bracket ve 2 adet Mikrotik ACRPSMA kablo alınmalıdır.
** UBNT AirMAX serisi antenler ile birlikte RF Elements Dış mekan kutular kullanılacaksa; 1 adet StationBox Easy Bracket  alınmalıdır.

 

uBNT AirMAX teknolojisine Özel tasarım

"airMAX" teknolojisi Ubiquiti'ye özgü "TDMA" (Time Division Muliple Access) protokolüdür, bu protokol sayesinde her bir istemciye (Client/Station) Merkezde yayın yapan erişim noktası(Access Point) bir iletişim zamanı ayarlar, her bir cihaz için ayrı ayrı ayarlanan bu zaman dilimi kablosuz iletişimin üzerinde meydana gelebilecek darboğazı ortadan kaldırır ve kendi sınıfındaki tüm cihazlardan farklı olarak Bağlantı gecikmesi(Latency), Ağ verimliliği (Throughput) konusunda verimlilik herzaman en üst düzeyde tutulur. Akıllı QoS (Quality of service) özelliği Kablosuz ağınız üzerinde taşınan Ses ve görüntü paketlerine öncelik tanıyarak uzak mesafelerde yüksek bant genişliği sağlamaktadır.

 

Anten karakteristiği

Anten Özellikleri
Model AM0-5G13
Ölçüler 799 X 90 X 65
Ağırlık 0.82 kg
Frekans Aralığı 5.15 - 5.85 GHz
Anten Kazancı 13 dBi
VRWR 1.5:1
Rüzgar Direnci 125 MPH
Rüzgar Yükü 26 lbf @ 100 mph
Polarizasyon Dual Lineer
Çapraz Polarizasyon İzolasyonu 28 dB Min.
ETSI Detayları EN 302 326 DN2
Montaj Universal Direk Montaj kiti, RocketM Bracket, dış ortama dayanıklı RF kabloları (kutu içeriğine dahil edilmiştir.) 

 

UBNT AirMAX AMO-5G13 13dBi 360°2x2 Mimo 5 GHz Omni Anten
Stokta Yok
#182
UBNT AirMAX AMO-5G13 13dBi 360°2x2 Mimo 5 GHz Omni Anten
0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL