WhatsApp
Tümünü kapat

UBNT UniFi UAP-IW-5 UBNT UniFi AP In-Wall

UBNT UniFi UAP-IW-5 UBNT UniFi AP In-Wall, duvarınızda bulunan mevcut ethernet bağlantı yuvasının yerini alacak şekilde tasarlanmıştır, 2.4 GHz frekansı ile 25 Metrelik bir kapsama alanı sunan ürün üzerinde ayrıca 1 tanesi 8023.af PoE Out destekli 2 adet 100 Mbit Ethernet çıkışı bulunmakta. UBNT UniFi AP In-Wall 100+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz çalışabilmesi ve ücretsiz sunulan merkezi kontrol yazılımı ve yenilikçi tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.
NOT 1 : UBNT UniFi AP In-Wall sadece 802.3af/at destekli PoE Swtichler ile kullanılabilmektedir. Pasif PoE Switchler ve PoE Adaptörler ile ürün kullanılmamaktadır.


NOT 2: Gözüken ürün fiyatı 5'li paket içerisindeki 1 kalem ürünün fiyatını temsil etmektedir,  üründen 5 adet satın almak için sepetinize bu üründen 5 tane eklemelisiniz.

Genel Bakış

UBNT UniFi AP-IW; iç mekan kablosuz ağ altyapılarında  duvarlarda bulunan mevcut ethernet port yuvalarına uyacak biçimde hazırlanmış tasarımı, yüksek performans, stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve özel işletim sistemi ile ön plana çıkmakta. 2.4 GHz frekansında çalışan 150 Mbps radyo kartı bulunan UBNT UniFi AP-IW, 1 dBi dahili anteni ile 25+ Metre uzaklığa kadar konumlandırıldığı bölgede 360° kablosuz kapsama alanını yoğun ve kayıpsız bir şekilde üretebilmektedir.                                                                                                                                                                                                        


 Kablosuz yayın özelliklerinin yanı sıra cihaz üzerinde 1 tanesi 802.3af PoE Out çıkış verebilen 2 adet 10/100 Mbit Ethernet portu ile gelmektedir. Data portu sayesinde klasik duvar tipi etherenet bağlantı rahatlığınız korunurken, PoE Out destekli port  sayesinde cihazın konumlandırıldığı noktada bulunan 802.3af destekli IP Telefon veya Güvenlik kamerası gibi cihazların hem data hem de Güç ihtiyacı karşılanabilir. 

UBNT UniFi AP-IW; Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. 

Cihazın aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özellliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede tek bir cihaz üzerinde 100+ kullanıcı herhangi bir problem ile karşılaşmadan sunulan hizmetten yararlanabilmektedir. 


UBNT UniFI Kontrol Yazılımı

Tüm UniFI ürün ailesini yönetebilmeniz için ücretsiz olarak sunulan bu yazılım sayesinde sisteminizde bulunan tüm UniFI ürünlerini tek bir ekrandan yönetebilirsiniz, yazılımın odak noktası tüm cihazların kesintisiz olarak Dolaşım (Roaming) hizmeti sunabilmektir. bu hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için UniFI ailesine özel Zero-HandOff teknolojisi kullanılmaktadır, bu özellik etkinleştirildiğinde sisteminizdeki tüm cihazlar aynı frekans ve isimde (SSID) yayın yapar ve hizmetten yararlanan kullanıcıların hareket halinde iken kesintisiz olarak sunulan hizmetten yararlanmalarını sağlar.

      


UBNT UniFI Kontrol yazılımı ile , yerel ağınızda bulunan tüm cihazlarınızı tek bir ekranda yönetebilmenizin yanısıra dünyanın herhangi bir yerindeki cihazlarınızı da merkezinize bağlayıp yönetebilirsiniz, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz. UniFI ailesi  4 adet Sanal yayın (Virtual SSID) oluşturma imkanı sunmaktadır. oluşturulan bu yayınlardaki VLAN desteği sayesinde tek bir cihaz üzerinden 4 farklı ağ yayını yapılabilir veya güvenlik duvarı, VLAN gibi yapılandırmalar ile uğraşmadan oluşturulan sanal kablosuz yayınları misafir ağı olarak ayarlayabilirsiniz, oluşturulan misafir ağının mevcut yerel ağınıza ve aynı misafir ağını kullanan diğer cihazların arasındaki erişimi kısıtlayabilir ve bant genişliği sınırlaması uygulayabilirsiniz. yazılım içerisinde ücretsiz olarak sunulan Captive portal yazılımı ile Paypal ödeme altyapısını kullanarak sunduğunuz kablosuz internet hizmetini ücretlendirebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ölçüler 114.6 x 70.6 x 28.5 mm (4.51 x 2.78 x 1.12 in)
Ağırlık

117 g (4.127 oz)

Ethernet portu 3 Adet 10/100 Ethernet portu 
Butonlar 1 Adet reset butonu
Antenler 1 adet  1 dBi dahili anten
Kablosuz Ağ standardı 802.11 b/g/n*
Besleme türü PoE 802.3af
Adaptör Yok
En fazla güç tüketimi 6W
En fazla çıkış gücü 17 dBm
BSSID desteği 4 Adet ile sınırlandırılmış
Güç tasarrufu Var
Kablosuz güvenlik standartları WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2 AES, 802.11i
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC
Montaj ekipmanları 1-Gang Elektrik Duvar Kutusu ( Kutu İçeriğine Dahil Değildir.)
Çalışma sıcaklığı -10° | +70°
Çalışma nemi 5 - 95% Yoğuşmasız
Gelişmiş Trafik Yönetimi
VLAN 802,1Q
Gelişmiş QoS Kullanıcı başına hız sınırlama desteği
Misafir trafik izolasyonu Var
WMM Var
Eş zamanlı kullanıcı sayısı 100+ aktif kullanıcı
 
UBNT UniFi UAP-IW-5 UBNT UniFi AP In-WallUBNT UniFi UAP-IW-5 UBNT UniFi AP In-WallUBNT UniFi UAP-IW-5 UBNT UniFi AP In-Wall

UBNT UniFi AC Easy Setup Detaylı Ayar Videosu

UniFi UAP AC Easy Setup Uygulaması Örnek Kurulum

UBNT UniFi Controller V3.1.x Detaylı Ayar videosu

UBNT UniFi Controller Yönetici Hesabı Kurtarma İşlemi

UBNT UniFi Kontrol yazılımına giriş için kullandığınız kullanıcı adı ve şifre bilgilerini hatırlamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak yönetici hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi kurtarabilirsiniz

1-  UBNT UniFi Controller yazılımınızı çalıştırın,

2-  MongoDB uygulamasını indirin ve yükleyin : https://goo.gl/xEkLkB

 3- Komut Satırını yönetici olarak çalıştırın ve [Tınak işaretleri dahli olacak şekilde] "C:\Program Files\MongoDB\Server\3.0\bin\"mongo --port 27117"  yazıp Enter' a basın,

4- [Tınak işaretleri olmadan] " use ace" yazın ve Enter' a basın,

5- [Tınak işaretleri olmadan] " db.admin.find() " yazın ve Enter' a basın

Aşağıdaki gibi bir çıktı ile karşılaşacaksınız;

UBNT UniFi Serisi Cihazları Fabrika Ayarlarına Çevirme

0,00 $
0,00 TL KDV DAHİL