LigoWave LigoPTP 5-N PRO

LigoWave LigoPTP 5-N PRO, Saniyede 60.000 paket taşıma kapasitesi sunan LigoWave LigoPTP 5-N PRO, Noktadan Noktata (PtP) uygulamalarda harici anten desteği ile, ihtiyacınız olan haberleşme uzaklıklarında 100+Mbps TCP bant genişliği sağlayabilmektedir.
Ürün Özellikleri:
#578
₺0.0 ($0.0) + kdv
Ürün Kodu: GPTP5-N-PRO
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
 • Ücretsiz sevkiyat
  $500 üzeri alımlar için
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler

LigoWave LigoPTP ürün ailesinin esnek kullanım senaryoları için ergonomik olarak tasarlanmış LigoPtP 5-N PRO modeli modeli; Gigabit Ethernet portu, 4.7- 6.1 GHz frekans aralığında 802.11 a/n teknolojisini destekleyen 2X2 MiMo 28 dBm (600mW) radyo kartı, N Female harici anten bağlantı portları ile Kablosuz internet servis sağlayıcıları (WISP), kablosuz MOBESE altyapıları veya Kamu / Özel kurumların kritik öneme sahip Noktadan Noktaya (PtP) data aktarım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile üretilmiştir.

Saniyede 60.000 paket taşıma kapasitesi sunan LigoWave LigoPtP 5-N PRO, Noktadan Noktata (PtP) uygulamalarda harici anten desteği ile, ihtiyacınız olan haberleşme uzaklıklarında 100+Mbps TCP bant genişliği sağlayabilmektedir. Dahili 23 Dbi panel antenli ve N tipi konnektör ile harici anten kullanım imkani sağlayan iki farklı modeli bulunan LigoPtP 5-N PRO, her iki modelde de uzun ömürlü kullanım senaryolarında ve zorlu ortam koşullarında meydana gelen problemlere karşı dayanıklı olacak şekilde yüksek mukavemet gösteren IP 67 standartları baz alınarak üretilmiş döküm alüminyum muhafaza ile; titreşim, aşırı sıcaklık, nem, düşme, tuz ve elektrsostatik sürtünmerlere karşı yüksek düzeyde koruma sağlamaktadır.

Ayrıca elektriksel dalgalanmalardan kaynaklanan sorunlara karşı cihazın 802.3 af destekli gigabit ethernet portu dahili surge Portector ile korunmaktadır. Donanımsal kararlılığın yanı sıra yazılım tarafında da yüksek stabilite sunan LigoPtP 5-N PRO; 2x2 Mimo teknolojisi ve WiJet 2 protkolü ile noktadan noktaya kablosuz bağlantılarınız üzerinden taşınan paketlerin öncelik sırasını otomatik olarak optimize eder. LigoWave LigoPTP ürünlerinin tamamında sunulan ARQ teknolojisi sayesinde uzak mesafe bağlantılarda,ve yoğun frekans kirliliği bulunan noktalarda meydana gelen ani performans düşüşleri, paket kayıpları veya kablosuz linkin düşmesi gibi problemleri ortadan kaldırırarak her ortam koşulunda yüksek bağlantı kararlılığı sunmaktadır.

OLED Hızlı Bilgi Ekranı

Cİhaz üzerine konumlandırılan OLED ekran, kalbosuz linkinize ait sinyal katite sevilelerini görmek, hızlıca kablosuz link üzerinden bant genişliği testi yapmak, kablolu/kablosuz arayüzlerinizin bağlantı hızları, kalitleri ve durumunu görüntülemek, cihazınızı yeniden başlatmak veya fabrika ayarlarına çevirmek için bilgisayara olan ihtiyacınızı ortadan kaldırmaktaıdr.  

Ürün Dökümanları, Yazılım Güncelleştirme bağlantısı ve Yardımcı yazılımlar için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

WNMS Merkezi Yönetim Yazılımı

 

 

 

 

 

 

 

WNMS Sistem Merkezi Yönetim Sistemi Ücretsiz olarak sunulan WNMS Sistem Mimarisi, yerel ağınınz üzerindeki veya internet üzerinden ulaşabildiğiniz herhangi bir lokasyondaki cihazlarınızın takibini, yapılandırmasını, yazılım güncelleme işlemlerini yapabileceğiniz bir altyapı sunmaktadır. Ölçeklendirilebilir bir biçimde oluşturulmuş yazılım mimarisi, küçük veya büyük ölçekli tüm ağ yapılarının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Hızla büyüyen hücre tipi ağ yapılarınızı gruplandırma ve bu gruplara farklı yöneticiler atama gibi özel tanımlama imkanları da sunabilen WNMS Merkezi kontrol yazılımı, yapınıza ait tüm verileri tek bir noktada depolar, bu sayede hızlı veri aramaları ve yapılandırma ile ilgili içe/dışa aktarma işlemlerini basitlerştirilerek sorgularınızı olabildiğince kısa sürede tamamlanmaktadır. Gelişmiş cihaz takip özelliği önceden tanımlanmış takip parametreleri ile marka gözetmeksizin TCP/Ip tabanlı SNMP desteği olan her ağ cihazını destekler, ve bu cihazlar ile ilgili uyarı raporlarını na ekranda gerçek zamanlı olarak sunarken problem ile ilgili değişkenleri ilgili yöneticilere E-Posta üzerinden bilgi verebilmektedir.

LigoWave Installer APP

LigoWave Installer APP, Kablosuz ağ kurulumunun fikizsel işçiliğine harcanan süreyi Android tabanlı akıllı telefonunuz yardımı ile olabilecek en az zaman kaybı ile gerçekleştirerek saha çalışanlarının iş yükünü azaltmaktadır. Yazılımın sunduğu özellikler arasında ;

Harita üzerinde bulunduğunuz lokasyon ve uzak lokasyon arasında yön tayini,
Telefon / Tabletin üzerindeki kamera yardımı ile uzaktaki cihazın yön tespiti,
Bağlantı kalitesini sesli uyarı ile tespit,
Farklı paket boyutları ile kablosuz bağlantı testi,
Kablosuz cihazların eşleşmesi için gerekli temel parametreleri ayarlama
Cihaz koordinat girişi için çok yönlü veri girişi, (WNMS yardımı ile, KMZ Dosyası ile, veya manuel)

 


Teknik Özellikler
Kablosuz standardı IEEE 802.11 a/n, iPoll 
Radyo modu 2x2 MiMo
Radyo frekans bandı 5.150 - 5.915 
En fazla çıkış gücü 28 dBm
Yayın alış hassasiyeti -97 ila -75 arası ( kullanılan modülasyon  değerine göre değişiklik gösterebilir)
Desteklenen frekans aralığı 5/10/20/40 MHz
Modülasyon detayları BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM
Data oranları 802.11 n: 300, 270, 240, 180, 120, 90, 60, 30 Mbps 802.11 a: 54, 48, 36, 24, 18, 12, 9, 6 Mbps
Ethernet portu 1 Adet 10/100/1000 Mbps
Kablosuz haberleşme çeşitleri PTP Master, Slave
kablosuz gvenlik Hardware based AES
kablosuz QoS WJet2
Ağ çalışma türleri IPv4 ve IPv6 körüpü/yönlendirici
Yönetim arayüzlari HTTP(S) GUI, SSH, SNMP read, WNMS, Telnet
Ağırlık 3.3 KG
Güç kaynağı 802.3af PoE
En fazla güç tüketimi 8W
Çalışma sıcaklıkları -40°C (-40 F) ~ +65°C (+149 F)
Nem Oranı %0 - 90
Serfitikasyon FCC/IC/CE/IP65

Ürün Hakkında Yorum Yaz