LigoWave LigoPTP RapidFire 5-23

LigoWave LigoPTP RapidFire 5-23, 1.2 GHz işlemcisi, 2 adet Gigabit Ethernet portu, 4.9 GHz- 6.1GHz frekans aralığında, 802.11 a/n/ac teknolojisini destekleyen 31 dBm (1200mW) radyo kartı, radyo kart üzerinde dahil edilmiş 23 dBi kazançlı 6° panel anteni ile 10+KM uzaklıkta 700+MBIT Bant Genişliği.
Ürün Özellikleri:
#581
₺18163.6 ($648.7) + kdv
Ürün Kodu: GPTP5-23-RF
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
 • Ücretsiz sevkiyat
  $500 üzeri alımlar için
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler

LigoWave LigoPTP ürün ailesinin yüksek persormanslı data aktarım ihtiyaçları için hepsi bir arada formunda tasarlanmış RapidFire 5-23 modeli; 1.2 GHz işlemcisi, 2 adet Gigabit Ethernet portu, 4.9 GHz- 6.1GHz frekans aralığında, 802.11 a/n/ac teknolojisini destekleyen 31 dBm (1200mW) radyo kartı, radyo kart üzerinde dahil edilmiş 23 dBi kazançlı 6° panel anteni ile Kablosuz internet servis sağlayıcıları (WISP), kablosuz MOBESE altyapıları veya Kamu / Özel kurumların yüksek bant genişliği ve kararlılık ihtiyacı duyulan kritik öneme sahip Noktadan Noktaya (PtP) data aktarım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Bütünleşik tasarım anlayışı benimsenerek üretilmiştir.

Saniyede 240.000 paket taşıma kapasitesi sunan LigoWave RapidFire 5-23, Noktadan Noktata (PtP) uygulamalarda 10+KM uzaklığa kadar 700+Mbps TCP bant genişliği sağlayabilirken, yenilikçi montaj ayağı ve dahili 23 dBi antenin 45° döndürme (Slant 45) opsiyonu sayesinde sinyal kirliliği bakımından yoğun olan bölgelerde ciddi performans artışı sunmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan PoE çıkış destekli Gigabit ethernet portu ile link kurulumunu yaptığınız lokasyonu ikinci bir kablosuz link ile ilave data ve güç beslemesine ihtiyaç duymadan 1+1 aktif yedek şekilnde yapılandırabilir, aktarma noktaları kullanılan uzak mesafe noktadan noktaya haberleşme altyapılarında, aynı lokasyonda farklı yöne bakan cihazları tek bir adaptör ve data bağlantısı ile çalıştırabilir veya kablosuz cihazlarınızın bulnduğu lokasyonda PoE destekli güvenlik kamerasının hem data hem de enerji ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Zorlu kurulum bölgelerinde, kurulum sırasındaki veya kurulum sonrası bakım işlemlerinizi kolaylaştırmak için cihaz üzerinde dahili olarak bulunan 2.4 GHz kablosuz yapılandırma yayını sayesinde kablosuz linkiniz üzerindeki cihazlarınıza 20 metre uzaklığa kadar bağlanıp hızlıca müdahale imkanı elde edebilirsiniz.


 

 

Dahili 23 Dbi panel antenli ve N tipi konnektör ile harici anten kullanım imkani sağlayan iki farklı modeli bulunan LigoPtP RapidFire 5-23, her iki modelde de uzun ömürlü kullanım senaryolarında ve zorlu ortam koşullarında meydana gelen problemlere karşı dayanıklı olacak şekilde yüksek mukavemet gösteren IP 67 standartları baz alınarak üretilmiş döküm alüminyum muhafaza ile; titreşim, aşırı sıcaklık, nem, düşme, tuz ve elektrsostatik sürtünmerlere karşı yüksek düzeyde koruma sağlamaktadır. Ayrıca elektriksel dalgalanmalardan kaynaklanan sorunlara karşı cihazın 802.3 af destekli gigabit ethernet portu dahili surge Portector ile korunmaktadır. Donanımsal kararlılığın yanı sıra yazılım tarafında da yüksek stabilite sunan LigoPtP RapidFire 5-23; 2x2 Mimo teknolojisi ve güncellenmiş WiJet V(5) protkolü ile noktadan noktaya kablosuz bağlantılarınız üzerinden taşınan paketlerin öncelik sırasını otomatik olarak optimize eder. LigoWave LigoPTP ürünlerinin tamamında sunulan ARQ teknolojisi sayesinde uzak mesafe bağlantılarda,ve yoğun frekans kirliliği bulunan noktalarda meydana gelen ani performans düşüşleri, paket kayıpları veya kablosuz linkin düşmesi gibi problemleri ortadan kaldırırarak her ortam koşulunda yüksek bağlantı kararlılığı sunmaktadır.

Güçlü işletim sistemi

LigoPTP işletim sistemi, RapidFire ürün ailesinin güçlü donanım altyapısını yüksek kararlılıla kolay, sezgisel kullanıma dayalı arayüzü ile yönetme imkanı sağlar. Hızlı kurulum sihirbazı,bağlantı testi, anten hizalama aracı, aktif spektrum analizörü, yayın tarama gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayan araçların yanı sıra, yapılandırma işlemlerinizi kolaylaştıran tek taraflı yapılandırma (Single-Side Configuration) opsiyonu ile Master olarak kullanılan cihazınızın arayüzünden Slave olarak kullanacağınız cihazın yapılandırmasını da tamamlayarak zamandan tasarruf elde edersiniz.


WNMS Merkezi Yönetim Yazılımı

 

 

 

 

 

 

 

WNMS Sistem Merkezi Yönetim Sistemi Ücretsiz olarak sunulan WNMS Sistem Mimarisi, yerel ağınınz üzerindeki veya internet üzerinden ulaşabildiğiniz herhangi bir lokasyondaki cihazlarınızın takibini, yapılandırmasını, yazılım güncelleme işlemlerini yapabileceğiniz bir altyapı sunmaktadır. Ölçeklendirilebilir bir biçimde oluşturulmuş yazılım mimarisi, küçük veya büyük ölçekli tüm ağ yapılarının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Hızla büyüyen hücre tipi ağ yapılarınızı gruplandırma ve bu gruplara farklı yöneticiler atama gibi özel tanımlama imkanları da sunabilen WNMS Merkezi kontrol yazılımı, yapınıza ait tüm verileri tek bir noktada depolar, bu sayede hızlı veri aramaları ve yapılandırma ile ilgili içe/dışa aktarma işlemlerini basitlerştirilerek sorgularınızı olabildiğince kısa sürede tamamlanmaktadır. Gelişmiş cihaz takip özelliği önceden tanımlanmış takip parametreleri ile marka gözetmeksizin TCP/Ip tabanlı SNMP desteği olan her ağ cihazını destekler, ve bu cihazlar ile ilgili uyarı raporlarını na ekranda gerçek zamanlı olarak sunarken problem ile ilgili değişkenleri ilgili yöneticilere E-Posta üzerinden bilgi verebilmektedir.

LigoWave Installer APP

LigoWave Installer APP, Kablosuz ağ kurulumunun fikizsel işçiliğine harcanan süreyi Android tabanlı akıllı telefonunuz yardımı ile olabilecek en az zaman kaybı ile gerçekleştirerek saha çalışanlarının iş yükünü azaltmaktadır. Yazılımın sunduğu özellikler arasında ;

Harita üzerinde bulunduğunuz lokasyon ve uzak lokasyon arasında yön tayini,
Telefon / Tabletin üzerindeki kamera yardımı ile uzaktaki cihazın yön tespiti,
Bağlantı kalitesini sesli uyarı ile tespit,
Farklı paket boyutları ile kablosuz bağlantı testi,
Kablosuz cihazların eşleşmesi için gerekli temel parametreleri ayarlama
Cihaz koordinat girişi için çok yönlü veri girişi, (WNMS yardımı ile, KMZ Dosyası ile, veya manuel)

 


Teknik Özellikler
Kablosuz standardı IEEE 802.11 a/n/ac, WJet V 
Radyo modu 2x2 MiMo
Radyo frekans bandı 4.900 - 6.100 GHz (FCC: 4.940 - 4.990 GHz, 5.150-5.250 GHz, 5.725-5.850 GHz)
Kanal genişlikleri 5, 10, 20, 40, 80 MHz
En fazla çıkış gücü 28 dBm
Anten kazancı 23 dBi
Anten Açısı
Anten tipi Dahili, 2x2 MiMo, yönlü
Yayın alış hassasiyeti -97 ila -75 arası ( kullanılan modülasyon  değerine göre değişiklik gösterebilir)
Desteklenen frekans aralığı 5/10/20/40 MHz
Modülasyon detayları OFDM (256-QAM, 64-QAM, 16-QAM, QPSK, BPSK)
Data oranları 866, 780, 650, 585, 520, 390, 260, 195, 130, 65 Mbps
Ethernet portu 2 Adet 10/100/1000 Mbps (1 Adet POE+DATA IN, 1 Adet POE+DATA OUT)
Kablosuz haberleşme çeşitleri PTP Master, Slave
kablosuz gvenlik Hardware based AES
kablosuz QoS WJet5
Yönetim arayüzlari HTTP(S) GUI, SSH, SNMP read, WNMS, Telnet
Ağırlık 3.9 KG
Ölçüler Length 379 mm (14.9‘’), width 387 mm (15.2‘’), height 51 mm (2‘’)
Güç kaynağı 802.3af PoE
En fazla güç tüketimi 8.6 W
Çalışma sıcaklıkları -40°C (-40 F) ~ +65°C (+149 F)
Nem Oranı %0 - 90
Serfitikasyon FCC/IC/CE/IP65

Ürün Hakkında Yorum Yaz