UBNT UniFi USW-16 PoE - UBNT UniFi Switch 16 Port PoE Gen2

USW-16-PoE: UBNT UniFi ürün ailesinin bir parçası olarak tasarlanmış 2. nesil UBNT UniFi Switchler, kurumsal yönetilebilir switch teknolojilerini sezgisel kullanım anlayışı ön planda tutarak geliştirilen UBNT UniFi Network Controller yazılımı ve UniFi mobil uygulaması ile birleştirerek, çoklu cihaz yönetimi ve takibini tüm detayları ile tek bir ortak noktadan kontrol etme imkanı sağlamaktadır.
Ürün Özellikleri:
#715
₺12125.9 ($360.1) + kdv
Ürün Kodu: USW-16-POE
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
 • Ücretsiz sevkiyat
  $500 üzeri alımlar için
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler

Genel Bakış

USW-16-PoE: UBNT UniFi ürün ailesinin bir parçası olarak tasarlanmış 2. nesil UBNT UniFi Switch'ler, kurumsal yönetilebilir switch teknolojilerini sezgisel kullanım anlayışı ön planda tutarak geliştirilen UBNT UniFi Network Controller yazılımı ve UniFi mobil uygulaması ile birleştirerek, çoklu cihaz yönetimi ve takibini tüm detayları ile tek bir ortak noktadan kontrol etme imkanı sağlamaktadır.

2.Jenerasyon UniFi yönetilebilir Switch ailesinin giriş model grubunda yer alan UBNT USW-24-POE; Layer2 yönetilebilir Switch özellikleri, 8 tanesi 802.3af/at otomatik algılama desteği sunan, diğer 8 Portu data iletişimi için kullanılabilen toplamda 16 adet Gigabit Ethernet portu, 2 adet 1.25Gbit SFP portu, cihaz ve ağ durumunuzu hızlıca görüntüleyebileceğiniz 1.3" dokunmatik renkli ekranı ile gelmektedir.

 

Fansız soğutma tasarımı ile sessizliğin ön planda olduğu ortamlar için üretilen Switch, Rack Kabin montajına uygun kasa yapısı ile küçük ölçekli ağ uygulamalarında veya ağınızın kenar switch ihtiyaçları için için ideal bir switch alternatifidir. Güç dağıtımı tarafında, otomatik algılama destekli 802.3af/at Gigabit PoE portu başına 32W güç çıkışı sağlayabilen Switch toplam 95W PoE güç beslemesi sağlarken, data iletişimi tarafında tüm portlardan herhangi bir paket kaybı olmaksızın ve eş zamanlı  olarak 52Gbps gerçek bant genişliği sunabilmektedir.

Temel Kabiliyetler

PoE Destekli Port Sayısı 8 Adet
Kullanılabilir PoE Gücü 42 W
Port başına sağlanan en yüksek PoE Gücü 32 W

Switch Yapılandırma Özellikleri

Çalışma modu seçenekleri (Anahtarlama, Aynalama, Hız birleştirme) Ağ veya VLAN yapılandırması
Jumbo Frame ve Flow Control hizmetleri Ağ ayarları
Her port başına Storm Control ayarı Spanning Tree yapılandırması
802.1X kontrol ve radius VLAN desteği Komut satırı arayüzü üzerinden erişilebilirlik hata ayıklama terminali

Switch Port Durumu

Bağlantı hızı ve duplex modu
Ağ/VLAN ayarları
X/RX data oranları

Yazılım Özellikleri

Merkezi yapılandırma yönetimi Yapılandırma kopyalama
Oto - MDIX (Düz veya Cross kablo bağlantısı için otomatik ayar) 802.1X (RADIUS) kimlik doğrulama ve dinamik VLAN desteği

PoE Detayları

Toplam Kullanılabilir PoE Gücü 42W
PoE Arayüzleri (1-8 arası portlar) PoE+ 802.3af/at (1,2+, 3,6- pinler)
Poer Başına En Yüksek Güç Çıkışı 32W
Voltaj Aralığı
802.3af Modu
802.3at Modu
44-57V
50-57V

Ürüne ait teknik detaylar, yardımcı yazılımlar ve yazılım güncelleme bağlantısı için tıklayın

UniFi Controller Genel Bakış

UBNT UniFi Kontrol yazılımı ile, yerel ağınızda bulunan kablosuz Erişim noktalarınızı Switch'lerinizi, Router'ınızı, akıllı prizlerinizi, LED Lambalarınızı tek bir ekranda yönetebilmenizin yanısıra dünyanın herhangi bir yerindeki cihazlarınızı da merkezinize bağlayıp yönetebilirsiniz, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz.

UniFi Network Controller Genel Özellikleri

Yönetilebilirlik Kabiliyetleri

UniFi Network Controller ile ağınızdaki tüm UniFi ürünlerini tek bir ekran üzerinden yönetebilir, ağ haritalandırmasını oluşturabilirsiniz. Yazılım, yüksek önem arzeden ağ ayrıntılarını basitleştirilmiş ve sezgisel olarak kullanım imkanı sağlacak biçimde tasarlanmış arayüzü üzerinen anlaşılabilir bir formatta takip edebilme imkanı sağlamaktadır.

Ağ Genel Bakış Özelliği

Tek bir denetim paneli üzerinden ağ topolojisi ve yapılandırmasını, gerçek zamanlı istatistikleri ve hata ayıklama ölçütlerini görüntüleyebilir, ağınızın kritik verilerini takip edebilir ve gerektiğinde anında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Derin Paket Analizi (UniFi Router Gerektirir)

Ubiquiti’nin özel Derin Paket Analiz (DPA) motoru, ağınızdaki istemcilerin kullandığı uygulamaların ve web sitelerinin (ve IP adreslerinin)  kullanım istatistiklerini görmenize ve bu uygulama ve web sitelerine özel bant genişliği atama veya engelleme imkanı sağlar.

Detaylı Analizler

UniFi Network Controller, büyük ölçekli ağların kullanıcı popülasyonlarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analitikler sunar. Gelişmiş arama ve sıralama özellikleri ağ yönetimini daha verimli kılar.

Çoklu Site Yönetimi

Bulutta veya kapalı devre VPN ağınız üzerinde çalışan çalışan tek bir UniFi Network Controller yazılımı ile  birden fazla konumda yer alan UniFi cihazlarınızı yönetebilir, cihazlarınızı yazılım üzerinde bulundukları konumlara göre site mantığı ile gruplandırabilirsiniz. Bu sayede her site mantıksal olarak birbirinden ayrılabilir ve kendi yapılandırmasına, haritalandırmasına, istatistiklerine, konuk portalına ve yönetici hesaplarına sahip olabilir.

RF Ortamı

Yakındaki frekans girişimlerini tespit edin ve sorunları giderin, radyo frekanslarını analiz ederek ve en uygun AP yerleşimini seçin. Otomatik optimizasyon özelliği, UniFi AP’nizi en iyi uygulama ayarlarıyla yapılandırır ve dahil edilen radyo AI özelliği, genetik bir algoritma kullanarak kanal seçimini optimize eder.

Gelişmiş RF Verimliliği

Kullanıcı memnuniyeti ve sistem performansını en üst düzeyde tutmak için Airtime Fairness özelliği ile problemli istemcilerin ağ bağlantılarını limitler ve Band Steering teknolojisinin sunduğu özelik sayesinde sistemde bağlı olan desteklenen istemcileri daha yüksek bant genişliği sunan ve 2.4 Ghz frekansına nazaran daha az enterferasyon bulunan 5 GHz frekansına yönlendirir.

LAN/WLAN Grupları

Birden çok LAN ve WLAN grubu oluşturun ve bunları ilgili UniFi cihazlarına ve VLAN etiketlerine atayın.

Site Haritaları

Kapsama Alanınızın önizlemesini görmek, ve kapsama alanı dışında kalan noktaları tespit etmek için bir harita yükleyebilir veya UniFi cihazlarınızın bulunduğu alanları işaretleyebilmek için Google Haritalar'ı kullanabilirsiniz.

 

Kablosuz Üst Bağlantı

Bu özelliği kullanarak kablosuz kapsama alanınızı ağ kablolarının çekilemeyeceği noktaları da kapsama altına alacak biçimde genişletebilir, veya ağınıza kablolu olarak bağlanan cihazlarınızın data iletişiminin kesilmesi ihtimaline karşı aynı ağ üzerindeki birbirine yakın AP’lerin otomatik olarak birbirleri üzerinden yayını tekrarlamasını sağlayarak otomatik data yedekleme konsepti oluşturabilirsiniz.

 

Misafir Arayüzü/Hotspot

UniFi Controller’in dahili özelliği ile Kimlik doğrulama, Hotspot kurulumu ve kendi harici portal sunucunuzu kullanma seçeneği gibi özel ayarları yapılandırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ölçüler 442.4 x 200 x 43.7 mm 
Ağırlık ()Montaj ayakları dahil 2,89 kg 

Arayüzler

Yönetim

16 adet 10/100/1000RJ45 Portu
2 adet 1.25G SFP Portu
Ethernet In-Band
Bloklanmayan Toplam Trafik 18 Gbps
Anahtarlama Kapasitesi 36 Gbps
Yönlendirme Oranı 26,78 Mbps
Besleme Türü 100-240VAC, 50/60 Hz
Güç Kaynağı AC/DC, Dahili, 60W
Voltaj Aralığı 100 - 240VAV
En Yüksek Güç Tüketimi 
(PoE Besleme Haricinde)
18W
LED'ler
Sistem
RJ45 Data Portlar
SFP Data Portları
Durum
PoE,Hız, Link, Aktivite
Link,AKtivite
ESD/EMP Koruması Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
Şok ve Titreşim ETSI300-019-1.4 Standard
Çalışma Sıcaklık ve Nem Oranı 5 ila 40° C %10-%90 (yoğuşmasız)
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC

Ürün Hakkında Yorum Yaz

 • Üretsiz Kargo
  500$ üzeri
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler