UBNT USW-Pro-Aggregation-EU - 28 Adet SFP+ Fiber Omurga Switch

UBNT UniFi USW-Pro-Aggregation, Omurga Switch veya yüksek bant genişliğine sahip toplama bağlantıları oluşturarak ağınızın anahtarlama kapasitesini ve performansını artırmak için 28 Adet SFP+, 4 adet 25G SFP28 bağlantı noktasıyla donatılarak tasarlanmıştır. Layer 2 yönetilebilir Switch özelliklerinin tamamını barındıran UBNT UniFi USW-Pro-Aggregation, 760 Gb/sn anahtarlama kapasitesi sunar. Temel sistem ve bağlantı bilgilerini özet şeklinde görüntüleyen 1,3" LCM renkli dokunmatik ekrana sahiptir.
Ürün Özellikleri:
#798
₺31738.4 ($965.3) + kdv
Ürün Kodu: USW-Pro-Aggregation
Stok Durumu:
Stok Yok
Stok Miktar:
Tükenmiş
Marka
Uyumlu Ürünler
 • Ücretsiz sevkiyat
  $500 üzeri alımlar için
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler

UBNT UniFi USW-Pro-Aggregation, Omurga Switch veya yüksek bant genişliğine sahip toplama bağlantıları oluşturarak ağınızın anahtarlama kapasitesini ve performansını artırmak için  28 Adet SFP+, 4 adet 25G SFP28 bağlantı noktasıyla donatılarak tasarlanmıştır. Layer 2 yönetilebilir Switch özelliklerinin tamamını barındıran UBNT UniFi USW-Pro-Aggregation, 760 Gb/sn anahtarlama kapasitesi sunar. Temel sistem ve bağlantı bilgilerini özet şeklinde görüntüleyen 1,3" LCM renkli dokunmatik ekrana sahiptir. 

 

 

 

Cihaz Yerleşim taslağı

Switch Yapılandırma Özellikleri

Çalışma modu seçenekleri (Anahtarlama, Aynalama, Hız birleştirme) Ağ veya VLAN yapılandırması
Jumbo Frame ve Flow Control hizmetleri Ağ ayarları
Her port başına Storm Control ayarı Spanning Tree yapılandırması
802.1X kontrol ve radius VLAN desteği Komut satırı arayüzü üzerinden erişilebilirlik hata ayıklama terminali

Switch Port Durumu

Bağlantı hızı ve duplex modu
Ağ/VLAN ayarları
X/RX data oranları

Yazılım Özellikleri

Merkezi yapılandırma yönetimi Yapılandırma kopyalama
Oto - MDIX (Düz veya Cross kablo bağlantısı için otomatik ayar) 802.1X (RADIUS) kimlik doğrulama ve dinamik VLAN desteği

 

Kutu çeriği

UniFi Controller Genel Bakış

UBNT UniFi Kontrol yazılımı ile, yerel ağınızda bulunan kablosuz Erişim noktalarınızı Switch'lerinizi, Router'ınızı, akıllı prizlerinizi, LED Lambalarınızı tek bir ekranda yönetebilmenizin yanısıra dünyanın herhangi bir yerindeki cihazlarınızı da merkezinize bağlayıp yönetebilirsiniz, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir, Ölçeklendirilebilir harita ve Google Maps entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir, cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatistiklerini takip edebilir, cihazlarınız üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz.

UniFi Network Controller Genel Özellikleri

Yönetilebilirlik Kabiliyetleri

UniFi Network Controller ile ağınızdaki tüm UniFi ürünlerini tek bir ekran üzerinden yönetebilir, ağ haritalandırmasını oluşturabilirsiniz. Yazılım, yüksek önem arzeden ağ ayrıntılarını basitleştirilmiş ve sezgisel olarak kullanım imkanı sağlacak biçimde tasarlanmış arayüzü üzerinen anlaşılabilir bir formatta takip edebilme imkanı sağlamaktadır.

Ağ Genel Bakış Özelliği

Tek bir denetim paneli üzerinden ağ topolojisi ve yapılandırmasını, gerçek zamanlı istatistikleri ve hata ayıklama ölçütlerini görüntüleyebilir, ağınızın kritik verilerini takip edebilir ve gerektiğinde anında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Derin Paket Analizi (UniFi Router Gerektirir)

Ubiquiti’nin özel Derin Paket Analiz (DPA) motoru, ağınızdaki istemcilerin kullandığı uygulamaların ve web sitelerinin (ve IP adreslerinin)  kullanım istatistiklerini görmenize ve bu uygulama ve web sitelerine özel bant genişliği atama veya engelleme imkanı sağlar.

Detaylı Analizler

UniFi Network Controller, büyük ölçekli ağların kullanıcı popülasyonlarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analitikler sunar. Gelişmiş arama ve sıralama özellikleri ağ yönetimini daha verimli kılar.

Çoklu Site Yönetimi

Bulutta veya kapalı devre VPN ağınız üzerinde çalışan çalışan tek bir UniFi Network Controller yazılımı ile  birden fazla konumda yer alan UniFi cihazlarınızı yönetebilir, cihazlarınızı yazılım üzerinde bulundukları konumlara göre site mantığı ile gruplandırabilirsiniz. Bu sayede her site mantıksal olarak birbirinden ayrılabilir ve kendi yapılandırmasına, haritalandırmasına, istatistiklerine, konuk portalına ve yönetici hesaplarına sahip olabilir.

RF Ortamı

Yakındaki frekans girişimlerini tespit edin ve sorunları giderin, radyo frekanslarını analiz ederek ve en uygun AP yerleşimini seçin. Otomatik optimizasyon özelliği, UniFi AP’nizi en iyi uygulama ayarlarıyla yapılandırır ve dahil edilen radyo AI özelliği, genetik bir algoritma kullanarak kanal seçimini optimize eder.

Gelişmiş RF Verimliliği

Kullanıcı memnuniyeti ve sistem performansını en üst düzeyde tutmak için Airtime Fairness özelliği ile problemli istemcilerin ağ bağlantılarını limitler ve Band Steering teknolojisinin sunduğu özelik sayesinde sistemde bağlı olan desteklenen istemcileri daha yüksek bant genişliği sunan ve 2.4 Ghz frekansına nazaran daha az enterferasyon bulunan 5 GHz frekansına yönlendirir.

LAN/WLAN Grupları

Birden çok LAN ve WLAN grubu oluşturun ve bunları ilgili UniFi cihazlarına ve VLAN etiketlerine atayın.

Site Haritaları

Kapsama Alanınızın önizlemesini görmek, ve kapsama alanı dışında kalan noktaları tespit etmek için bir harita yükleyebilir veya UniFi cihazlarınızın bulunduğu alanları işaretleyebilmek için Google Haritalar'ı kullanabilirsiniz.

 

Kablosuz Üst Bağlantı

Bu özelliği kullanarak kablosuz kapsama alanınızı ağ kablolarının çekilemeyeceği noktaları da kapsama altına alacak biçimde genişletebilir, veya ağınıza kablolu olarak bağlanan cihazlarınızın data iletişiminin kesilmesi ihtimaline karşı aynı ağ üzerindeki birbirine yakın AP’lerin otomatik olarak birbirleri üzerinden yayını tekrarlamasını sağlayarak otomatik data yedekleme konsepti oluşturabilirsiniz.

 

Misafir Arayüzü/Hotspot

UniFi Controller’in dahili özelliği ile Kimlik doğrulama, Hotspot kurulumu ve kendi harici portal sunucunuzu kullanma seçeneği gibi özel ayarları yapılandırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

 
Fiziksel Detaylar
Ölçüler 442 x 325 x 44 mm (17.4 x 12.8 x 1.7")
Ağırlık Without mounting brackets: 4.6 kg (10.1 lb)
With mounting brackets: 4.7 kg (10.4 lb)
Kasa Yapısı SGCC çelik
Donanım
Yönetim Arayüzü Ethernet
Ağ Arayüzleri 28 Adet 1/10G SFP+ ports
4 Adet 1/10/25G SFP28 portu
*Dört SFP28 bağlantı noktası, 25 Gb/sn modunda karma hızı desteklemez. SFP28 bağlantı noktalarından biri 25 Gbps modunda yapılandırıldığında diğerleri de 25 Gbps ile sınırlandırılacaktır. SFP28 bağlantı noktaları, yalnızca tüm bağlantı noktaları 1 Gbps veya 10 Gbps olduğunda karışık hızı destekler.
Toplam Bloklanmayan Port 380 Gbps
Anahtarlama Kapasitesi 760 Gbps
Yönlendirme Oranı 565.44 Mpps
Güç besleme Türü (1) Universal Giriş, 100—240V AC, 2A Max., 50/60 Hz
(1) USP RPS DC Giriş, 11.5V DC, 8.7A
Güç Kaynağı AC/DC, dahili, 100W
Desteklenen Voltaj Aralığı 100—240V AC
En Yüksek Güç Tüketimi 100W
ESD/EMP Koruması Air: ± 16kV, contact: ± 12kV
Hizmetler SMB Layer 3 10/25 G Fiber switch
LCM Ekran (1) 1.3" LCM renkli dokunmatik ekran
Çalışma Sıcaklığı -5 to 40° C (23 to 104° F)
Çalışma Nemi 10 to 90% yoğuşmasız
Sertifikalar CE, FCC, IC
LED'ler
Sistem Durum
SFP28/SFP+ Link/aktivite
Uygulama Gerekliliği
UniFi Network 6.1.25 veya daha günceli

Kutu İçeriği


Ürün Hakkında Yorum Yaz

 • Üretsiz Kargo
  500$ üzeri
 • Destek
  Hafta içi 09-18 / Cumartesi 09-13
 • 100% Güvenli
  3D Güvenli Ödeme
 • Özel Projelerinize
  Özel Teklifler